V piatok a sobotu je v Snine o program postarané

Ak náhodou ešte namáte plány na piatkové a sobotné popoludnie, tak už ani neplánujte. Máme pre vás tip priamo z kuchyne mesta Snina.

Piatok 31.5.2019 sa to bude na námestí v Snine niesť v duchu osláv Dňa Detí. Okrem vystúpení detí zo ZŠ a ZUŠ v Snine sa o zábavu postará aj Miro Jaroš. Takže v piatok vezmite svojich najmenších a šup na námestie. Vypukne to vystúpeniami detí už od 9:30 doobeda a Jaroš “prineše das jednoho Mira” poobede. Na parádu:-)

V sobotu 1.6.2019 zábava pokračuje. Veríme, že počasie bude priať a v kaštieli začína letná sezóna dňom otvorených dverí a víkendom otvorených parkov a záhrad.

Piknik v kaštieli priamo na pozvanie od jeho majiteľa Jozefa Rholla. Zbaľte košík aj s lakocinkami, deku a rodinku a šup do kaštieľa. O 15:00 vás osobne privíta Jozef Rholl, jeho dvorné dámy a správca kaštieľa s bohatým programom. Skákací hrad, šermiari, chodúliari, tanečníci, svetelná show, tvorivé dielne, bábkové divadlo, rozprávková cesta parkom, hudobný program, písanie brkom, razenie mincí….skrátka, žiadna nuda.:-)

Okrem toho, neviem či to viete, ale Jozef Rholl je náš moderátor. Teda…aspoň Peťo Gecík alias sobotňajší Jozef Rholl, ktorý vás sobotňajším programom bude sprevádzať. Rádio SNINA už začína vystrkovať rožky:-) Vidíme sa teda v sobotu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *