Kto je KRSTNÝ OTEC Rádia SNINA? Máme ich až dvoch!

KTO SA STAL KRSTNÝM OTCOM?

Ako krstných otcov internetového Rádia Snina sme vybrali dve úžasné slovenské “osobnosti východu”. Sme veľmi radi a cítime sa poctení, že naše pozvanie prijali a krstnými otcami sa stali práve oni. Krst prebehol v sobotu 29.6.2019 a krstnými otcami sa stali “Čeky” a “Junior”. Nesmel chýbať ani “krstný nápoj” a dobrá nálada. Exkluzívny rozhovor s krstnými bratmm rodičmi priamo z krstu si budete môcť vypočuť už v pondelok 1.7.2019 vo vysielaní Rádia Snina.

Videozáznam z krstu si môžete pozrieť na našom youtube kanáli.

“Čeky”, teda Marián Čekovský, je slovenský hudobník, spevák, skladateľ, komik a moderátor, ktorý pochádza z Humenného. Milan Zimnýkoval, ktorého všetci poznáme pod prezývkou “Junior” je slovenský televízny a rozhlasový moderátor a je rodák zo Sniny. Vybrali sme ich za krstných otcov rádia nielen preto, že sú z našich končín, ale aj preto, že aj keď už dlhodobo pôsobia viac na západe, stále sú “srdcom východniari”. Chalani nemohli prísť kvôli pracovnej zaneprázdnenosti priamo do Sniny, a tak sme za nimi vybehli do Humenného, kde moderovali akciu. Avšak prisľúbili, že ako správni krstní otcovia budú pravidelne navštevovať svoje krstňa.

ČO ŽELAJÚ KRSTNÍ OTCOVIA RÁDIU SNINA?

Obaja boli poctení možnosťou byť pri zrode prvého rádia v Snine a zároveň nadšení z tohto nápadu. Prajú Rádiu Snina, všetko najlepšie k jeho zrodu, veľa skvelej muziky, dobrého humoru a “nech vás ľudia počúvajú a majú radi”…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *