Silný “odkaz” od FANÚŠIKOV Rádia Snina

SPOLU SME TO DOKÁZALI… SPOLU S VAMI DOKÁŽEME VIAC!

Len niekoľko dní po spustení Rádia Snina zažívame v našom okolí rádiovú vlnu. Aj vy? Keďže sme internetové rádio, môžeme poznamenať, že už po 8 dňoch od spustenia, si Rádio Snina zaplo cez 3000 originálnych IP adries, z 29 štátov sveta (aj napriek hejterským prognózam 0,0 🙂 .V našom okolí vysielame aj pre poslucháčov Sninskej káblovej televízie, pre návštevníkov centra mesta Snina a taktiež pre návštevníkov Sninských rybníkov. Stretli sme sa aj s tým, že nás radi počúvajú, a touto cestou podporujú, aj v niektorých sninských prevádzkach. Počúvajú nás nielen Sninčania v rôznych kútoch sveta, ale aj obyvatelia Humenného, Šamorína a iných miest, a to, ako sme zistili, aj keď nemajú sninské korene…

A ČO BY SME ODKÁZALI NAŠIM FANÚŠIKOM?

Celý tím Rádia SNINA posiela touto cestou OBROVSKÉ ĎAKUJEME za to, že ste a že to s nami všetko prežívate. Pozitívna energia, ktorú nám posielate či už prostredníctvom správ, alebo aj osobnými návštevami štúdia, je neskutočná. Dodáva nám odvahu a chuť moderovať pre vás s ešte väčšou chuťou každý ďalší deň. Preto neváhajte a píšte hocikedy, keď budete mať chuť či už nás povzbudiť, alebo len tak. Prípadne, keď budete aj vy potrebovať vylepšiť si deň dobrou pesničkou, ktorú vám, samozrejme, vždy zahráme. 🙂 Skrátka píšte, volajte, príďte! Vždy nás to poteší, pretože ste jednoducho úžasní a za to vám ďakujeme.

A ČO BY SME CHCELI ODKÁZAŤ NAŠIM HEJTEROM ?

Sme radi, že vás máme. Dodávate nám veľkú silu sa neustále zlepšovať a chuť prekvapovať. Nečakajte však, že budeme bojovať vašimi zbraňami. My nechceme Sninu rozdeľovať, ale chceme jej pomáhať.

Pretože Rádio SNINA je “RÁDIO, KTORÉ SPÁJA”.

Naši skalní poslucháči na návšteve Rádia SNINA

Historicky 1. hosť v éteri Rádia SNINA, primátorka mesta Snina Ing. Daniela Galandová
Starosta obce Belá nad Cirochou Ján Vajda na rozhovore o Furmanských pretekoch
Alexandra Kováčová, autorka blogu Crazy Sexy Fun Traveler na rozhovore o blogovaní
Erika Jankajová a Zuzana Krupa z oddelenia strategického rozvoja MsÚ v Snine počas rozhovoru o dotáciách mesta Snina

2 thoughts on “Silný “odkaz” od FANÚŠIKOV Rádia Snina

  1. Každý deň počúvam Vaše (naše) rádio. Som veľmi rada, že sa našli úžasní ľudia, ktorí svojou pozitívnou energiou a neskutočným nadšením dokážu spestriť a zlepšiť život v našej krásnej Snine. Veľmi Vám držím palce. Veľká vďaka Vám.

  2. Pekný deň, našiel som Vás úplnou náhodou, ale rád by som si vypočul rozhovor so starostom obce Belá nad Cirochou, pánom Jánom Vajdom, o furmankách v areáli Topovné. A, môžem konštatovať, že má to gule…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *