Už len pár dní a je tu ROCK POD KAMEŇOM 2019!!! Obrovská rocková bomba v našom meste!

ROCKOVÉ DNI PLNÉ KVALITNEJ HUDBY UŽ 1.- 3. AUGUSTA V SNINE!

17. ročník Rocku pod Kameňom, jedného z najväčších festivalov na Slovensku, vám prinesie doteraz najväčší stage v histórii všetkých ročníkov a najdokonalejšie ozvučenie s dvoma veľkými LED obrazovkami po bokoch, catering obohatený o tradičné východniarske špeciality a hlavne koncerty známych svetových rockových a metalových gigantov, ako aj českých a slovenských legiend.

SOULFLY

Určite si nenechajte ujsť najočakávanejšiu SOULFLY, škótsku ALESTORM, ruskú ARKONA, či fínsku heavy metal skupinu BEAST IN BLACK, poľskú pecku CRYSTAL VIPER , metalovú A-Capellu VAN CANTO, ktorá nepoužíva nástroje na metalovú hudbu, len svoje hlasy…

A mnoho, mnoho ďalšieho…

BEAST IN BLACK
Horkýže slíže

Nebude chýbať ani WALDA GANG, DOGA, MOTORBAND a i. zo susedných Čiech či slovenské kapely HORKÝŽE SLÍŽE, BIJOUTERRIER, INSIDE a zahrá aj náš sninský THE NOW.

NEMÁTE EŠTE LÍSTOK?

Je možné si ho zakúpiť na Ticketportáli, v kamenných predajniach v Snine, alebo priamo na stránke http://rockpodkamenom.sk/sk/tickets/. Kto ešte váha, nemá dôvod, pretože predpovede počasia vychádzajú skvelo, cena za trojdňový lístok na tieto metalové hudobné pecky je naozaj symbolická a čo dodať, zážitky budú určite na nezaplatenie…

No a pre tých, ktorí by chceli skúsiť šťastie a získať lístky ZDARMA, je tu SÚŤAŽ s Rádiom Snina, kde môžete lístky na Rock pod Kameňom vyhrať. Zapojiť sa môžu všetci, pričom každý deň až do začiatku Rocku pod Kameňom žrebujeme nového výhercu! Stačí počúvať Rádio Snina, kde niekoľkokrát za deň zaznie súťažná otázka a môžete vyhrať nielen lístok na Rock pod Kameňom, ale aj ďalšie hodnotné ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *