SNINA CEZ VÍKEND OŽILA!? Rádio SNINA bolo pri tom

DNI MESTA SNINA 20-22.92019

Cez víkend sa Sninčania vybrali do ulíc, pretože sa konal Sninský jarmok, Dni mesta Snina a aj s ním spojené sprievodné akcie. Program bol bohatý a zaujímavý o novinky, ktoré tu po minulé roky neboli a Sninčanov čakalo aj jedno krásne prekvapenie. Počasie vyšlo, aj keď bolo o dosť chladnejšie, ale našťastie nepršalo. Najviac prihrievalo slniečko v nedeľu na akcii Človek, pes a kôň, ktorá prebiehala na ihrisku pri autobusovej stanici, kde sa zároveň konala aj súťaž vo varení tatarčaných pirohov. Ochutnávke sme ani my z Rádia SNINA nemohli odolať…

HVIEZDY “SNINSKÝCH DNÍ” BOLI AJ U NÁS

Hneď v piatok ráno sme v našom štúdiu privítali Samuela Andrejčíka, športovca a paralympijského víťaza a aktuálne majiteľa dvoch zlatých medailí z Majstrovstiev Európy – BISFed 2019 Seville Boccia European Regional Championships. Práve on bol inšpiráciou pre umelca JSS Iron Art, ktorý mu navrhol a zmajstroval sochu, ktorá bola počas Dní mesta slávnostne odhalená samotnou primátorkou Danielou Galandovou. Historicky 1. krát bolo zároveň udelené ocenenie “VÝNIMOČNÝ ČLOVEK”, čo bolo obrovským a nečakaným prekvapením ako pre Sninčanov, tak aj pre samotného Samka.

V piatkových podvečerných hodinách k nám prišiel na rozhovor zakladateľ a člen skupiny HDRZA, Slavo Gibarti. Záznam z rozhovoru nájdete TU ?

V sobotu nás poctila svojou návštevou slovenská speváčka CELESTE BUCKINGHAM. Práve vtedy sa náš vysielací počítač rozhodol aktualizovať a preto rozhovor s ňou sme nahrali netradične na video. Videozáznam z rozhovoru nájdete TU ?

To nás inšpirovalo aj pri ďalšom rozhovore s hlavnými hrdinami filmu LOLI PARADIČKA, a to s Michalom Iľaninom (Milanom) a Kamilou Mitrášovou (Veronikou). Videozáznam z rozhovoru nájdete TU ?

Všetky hviezdy pôsobili veľmi milo, príjemne, skromne, uvoľnene a priateľsky. Veríme, že Dni mesta ste si aj vy užili a pre všetkých, aj tých, ktorí sa nemohli zúčastniť sme natočili krátky záznam ako to celé prebiehalo, ktorý si môžete pozrieť TU ?

Tešíme sa opäť o rok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *