ZA PÁR DNÍ TISÍCE POZRETÍ: VÝCHOD ŽELÁ ŠŤASTNÉ VIANOCE, NECH SA KAŽDÉMU DOMA STROMČEK LIGOCE ?☃️

??VIANOČNÁ PESNIČKA TÍMU RÁDIA SNINA

Tieto Vianoce budú výnimočné. Pripravili sme si totiž pre Vás chytľavú vianočnú pesničku v slovenskom znení. Ide o cover verziu skupiny WHAM! feat. CASCADA – Last Christmas prespievanú celým tímom Rádia SNINA.

Nápad sa zrodil už skôr, no napísať text, naspievať pieseň, natočiť k nej klip, zostrihať zábery a všetko doladiť sa nám podarilo len predchádzajúci týždeň. Natáčalo sa v Snine na námestí Centrum, počas Mikulášskych trhov, kde sa podarilo zachytiť aj slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka? , taktiež v štúdiu Rádia SNINA, v aute 🙂 a to s obrovskou chuťou a radosťou. Po 2 dňoch od pridania tohto videoklipu na náš youtube kanál: Rádio SNINAmá tento videoklip už viac ako 6000 vzhliadnutí ??.

Naša verzia “LAST CHRISTMAS” so slovenským vianočným textom sa zrodila a my veríme, že aj Vám vyčarí úsmev na tvári, dobrú náladu a možno si aj s nami s chuťou zaspievate:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.